СНПЧ А7 Томск, обзоры принтеров и МФУ

 

Tarihçemiz;

1989 yılında kurulan firmamız,dürüst,kaliteli ve ‘Müsteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle bugün 400 çalışanıyla, 45.000 m2 lik kapalı alanda ‘Kanepe, Çekyat, Koltuk Takımı, Oturma grubu, Yatak, Baza, Başlık ve Ev Tekstili ve Modüler Mobilya’ Üretim Entegre Tesisi haline gelen ERGÜL MOBİLYA, 1992 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla,kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağı ve birçok ülkeye ihracat yaparak siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 

Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten ERGÜL MOBİLYA, ana malzemelerini özenle seçmekte,insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.Bu konuda:Avrupa normlarına uyulmakta,kanserojen etkisi bulunmayan E1 normunda ürün kullanılmaktadır.Üretimlerimiz CNC sistemli makinelerde yapılmaktadır.

Her geçen gün artan ürün çeşidiyle,sektörde her zaman yenilik peşinde kosan atılımcı ruh,yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle girmiştir. 

Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi,fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir.Bu yüzden ERGÜL MOBİLYA markası;sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir. 

Müşterisine değer veren ,ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan ,fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

Misyonumuz ;

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle en fazla satabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paylaşımlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz ;

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.

Memnuniyet Politikamız ;

Müşterilerimizin taleplerini müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi temel ilkemiz olarak benimsemek, Tüm çalışma sistematiğimizi müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmek. Yasal ve mevzuata dayalı şartları, mali ve işletmemize ait şartları, müşterinin, personelin ve diğer tarafların girdilerini göz önünde bulundurmak.ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Politikamızdır.

İŞG Politikamız ;

Sağlık ve Güvenliğin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek kaza oranlarını düşürmek, Sağlık güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin eğitimini sağlamak, Yasal mevzuat Şartlarına uyarak sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamızdır.

Çevre Politikamız ; 

Sağlık ve Güvenliğin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek kaza oranlarını düşürmek, Sağlık güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin eğitimini sağlamak, Yasal mevzuat Şartlarına uyarak sistemimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamızdır.

Kalite Politikamız ; 

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler ve vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürünleri ve hizmeti sunmak, bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek. Üretimimizin ve hizmetimizin kalitesinin sürekliliği sağlamak ve sistem geliştirme için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak. Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek.

Değerlerimiz ; 

Ergül Mobilya A.Ş. çalışanlarını, birey olarak tek tek önemseyen, iş ahlakı genel prensiplerinden ödün vermeyen, başarıları ile ödüllendiren, çalışanları ile ilişkisini karşılıklı iyi niyet ve güven esasına dayandıran bir şirkettir. Ergül Mobilya A.Ş. çalışanlarının potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişim etkinlikleri için, gerekli iş ortamını sağlamak yükümlülüğünü üstlenen bilinçte bir şirkettir. Ergül Mobilya A.Ş. çalışanlarının duygusal ve zihinsel motivasyonları açısından bir aile şirketi duyarlılığında; her bir çalışanın iş gücünün şirketimiz ve ülkemiz ekonomisine katacağı değer bakımından; bir dünya şirketi kararlılığında profesyonel bir kuruluştur.

Hedeflerimiz ;

Nitelikli insan gücü seçmek, geliştirmek ve kalıcı çalışan yapısı ile sektörün lider kuruluşu olmak. İnsan kaynaklarına yaptığı bilinçli yatırımların sonuçlarını öncelikle çalışanları, sonrasında ilerleyen kuruluşların insan kaynakları bölümleri ile paylaşmak. İnsan kaynakları yönetim anlayışı ile örnek ve özenilir bir kuruluş olmak. Sadece değişimi değil, gelişimi esas alan çağdaş bilinci tüm çalışanları ile birlikte oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, insan kaynakları değerlerinden vazgeçmeyen bir yönetim anlayışı ile şirket hedeflerini, ülkemiz hedefleri ile bütünleştirmek. İnsan kaynakları değer anlayışı ve yönetim biçimi ile belirlediği hedeflere ulaşmadaki karalılığının birleşimi, herkesin çalışanı olmaktan gurur duyacağı örnek bir dünya şirketi olmak hedefimizdir.

KURUMSAL

1982 yılında Yozgat’ta kurulan şirketimiz zahirecilik ve hayvancılık, gübre, akaryakıt ve LPG, mobilya, beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Mevcut tesisimiz 2000 m2 ‘ lik bir alanda kurulmuş, konusunda uzmanlaşmış güler yüzlü kadromuzla hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görev yapmaktadır.

İLETİŞİM

Ağah Efendi Mah. Ankara Bulvarı Buğday Pazarı Girişi Sorgun/YOZGAT

0 354 415 94 44

0 354 415 94 43

0 354 415 92 74