Bosch

СНПЧ А7 Томск, обзоры принтеров и МФУ

 

 

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur.

Bosch’un amacı, ürünlerindeki yenilikçi buluşlarıyla hayatı daha kolay bir hale getirmek ve kullanıcıya zamandan tasarruf ettirerek ev işlerini mümkün olduğunca zahmetsiz ve zevkli hale dönüştürmektir. Ürünlerimizin ortak özellikleri; en ileri teknoloji, en yüksek kalite ve en üst düzeyde kullanım kolaylığı olarak özetlenebilir.

Bosch markasının bu prensiplerini örnek alarak ve ilgili olduğumuz tüm iş alanlarında böyle bir hassasiyet ile çalıştığımız için böylesi değerli bir markayı bünyemize katmanın gururunu yaşıyoruz. Öz Bulutlar A.Ş olarak bayiliğini aldığımız Bosch markasının tüm ürünleri mağazamızda Yozgat halkı başta olmak üzere diğer tüm değerli alıcılarımızın hizmetindedir. 

 

KURUMSAL

1982 yılında Yozgat’ta kurulan şirketimiz zahirecilik ve hayvancılık, gübre, akaryakıt ve LPG, mobilya, beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Mevcut tesisimiz 2000 m2 ‘ lik bir alanda kurulmuş, konusunda uzmanlaşmış güler yüzlü kadromuzla hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görev yapmaktadır.

İLETİŞİM

Ağah Efendi Mah. Ankara Bulvarı Buğday Pazarı Girişi Sorgun/YOZGAT

0 354 415 94 44

0 354 415 94 43

0 354 415 92 74