Abalıoğlu Yem

СНПЧ А7 Томск, обзоры принтеров и МФУ

 

Abalıoğlu, kuruluşundan bu yana geçen kırk yıl içinde sağlıklı bir büyüme politikası ile yurt içinde ve yurt dışında iş kollarını çeşitlendirmiş, faaliyetlerini geliştirerek verimliliğini arttırmış ve yeni tesis yatırımlarına yönelerek sektörünün lider ve öncü kuruluşu olmuştur.

 

 

Abalıoğlu kültürü içerisinde yer alan sanayicilik ruhu, yem fabrikası ile başlayan bu sonsuz yolculukta sektörde liderlik etmiştir. Bugün geldiğimiz noktada Abalıoğlu Grubu, yem sektöründeki başarılarının yanı sıra Türkiye’nin en büyük ve modern Et Entegre Tesisini ülkemiz ekonomisine kazandırmış olmanın da gurur ve heyecanını yaşamaktadır.

ANADOLU’NUN SANAYİCİLİK RUHUNUN KIRK YILLIK SİMGESİ

ABALIOĞLU Grubu 1969 yılında Denizli’de kurulan fabrikası ile ülkemizin ilk özel sektör yem kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sanayicilik ve girişimcilik ruhunu kırk yıldır aynı heyecanla sürdüren ABALIOĞLU, pazar lideri olduğu yem sektörünün yanı sıra tarım ve hayvancılık ve gıda sektörlerinde sürdürdüğü faaliyetleri ile sağlıklı gelişmesini ve öncü yatırımlarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz:

Değer kattığı her alanda, fark yaratan ve yaşam kalitesini arttıran evrensel güç olmak.

Misyonumuz:

Sürdürülebilir müşteri sadakatini sağlamayı ilke edinen yetkin ve yenilikçi insan kaynakları ile ileri teknolojiyi kullanarak, yaşam kalitesine önem verenler için insana ve doğaya duyarlı bir şekilde sağlıklı ve güvenli hayvansal gıda üretimini sağlamak.

Temel Değerlerimiz:

Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin sadakatini sağlamak için memnuniyetlerini önemser ve müşterilerimizi stratejik iş ortağımız olarak görürüz.

Tüm paydaşlarımızla kazan – kazan ilkesi ile çalışır ve müşterilerimizin karlılığına artı değer katmak için süreçlerimizi sürekli farklılaştırırız.

Entelektüel sermayesini etkin kullanan, aidiyeti yüksek, yenilikçi, takım çalışmasını önemseyen ve üretmekten keyif alan çalışanlarız.

Şeffaf, çözüm odaklı, her bir çalışanın potansiyelini performansa dönüştüren ve kolektif  liderliği önemseyen alçakgönüllü bir yönetim anlayışına sahibiz.

Sosyal sorumluluk bilinci yüksek, yaşam kalitesine önem veren, farklı kültürlere saygılı ve etik ilkelere bağlı duyarlı bir şirketiz.

 

Yem Üretimi

ABALIOĞLU yem sektöründe 1969 yılından bu yana 40 yıldır verdiği mücadele ile Türkiye Yem Sektörünün en büyük pazar payı ile lider kuruluşudur. Bölgesel güç olmanın önemine inançla, yem sektöründe büyüme stratejisi uygulayan ABALIOĞLU, yatırım kararlarını bu strateji çerçevesinde yönlendirmektedir.

2008 itibariyle üç farklı bölgede yem fabrikası bulunan ABALIOĞLU; 2009 yılında faaliyete geçirdiği İzmir ve 2009 yılsonu itibariyle inşaat faaliyetlerine başlanacak olan Mersin fabrikalarıyla tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ayrıca yakın gelecekte de 6. ve 7. Yem üretim tesislerinin devreye alınması planlanmaktadır.

KURUMSAL

1982 yılında Yozgat’ta kurulan şirketimiz zahirecilik ve hayvancılık, gübre, akaryakıt ve LPG, mobilya, beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Mevcut tesisimiz 2000 m2 ‘ lik bir alanda kurulmuş, konusunda uzmanlaşmış güler yüzlü kadromuzla hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görev yapmaktadır.

İLETİŞİM

Ağah Efendi Mah. Ankara Bulvarı Buğday Pazarı Girişi Sorgun/YOZGAT

0 354 415 94 44

0 354 415 94 43

0 354 415 92 74