Facebook Likebox Slider


СНПЧ А7 Томск, обзоры принтеров и МФУ

Bağfaş

Günümüzde tarımsal üretimin vazgeçilmez girdilerinin en önemlisi kimyasal gübredir. Topraktan yüksek kalite ve yüksek miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması oldukça önemlidir. Diğer koşulların aynı kalması durumunda sadece doğru cins ve miktarda kaliteli kimyasal gübre kullanımı ile %50'nin üzerinde verim artışının sağlanması mümkündür.

BAGFAŞ Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., kimyevi gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türkiye ve Dünya’da sektörel pek çok ilke imza atmıştır. Öz Bulutlar A.Ş olarak tarıma verdiğimiz değer ve önemi BAGFAŞ gibi ünlü bir tarım markasının bayiliğini bünyemize katmakla beraber Yozgat halkı ile buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yozgat'ın verimli toprakları BAGFAŞ gübreleri ile verimini ve mahsul miktarını artıracak ve kendisinden bu alanda söz ettirmeyi başaracaktır.

KURUMSAL

1982 yılında Yozgat’ta kurulan şirketimiz zahirecilik ve hayvancılık, gübre, akaryakıt ve LPG, mobilya, beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Mevcut tesisimiz 2000 m2 ‘ lik bir alanda kurulmuş, konusunda uzmanlaşmış güler yüzlü kadromuzla hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görev yapmaktadır.

İLETİŞİM

Ağah Efendi Mah. Ankara Bulvarı Buğday Pazarı Girişi Sorgun/YOZGAT

0 354 415 94 44

0 354 415 94 43

0 354 415 92 74