Facebook Likebox Slider 

Abalıoğlu, kuruluşundan bu yana geçen kırk yıl içinde sağlıklı bir büyüme politikası ile yurt içinde ve yurt dışında iş kollarını çeşitlendirmiş, faaliyetlerini geliştirerek verimliliğini arttırmış ve yeni tesis yatırımlarına yönelerek sektörünün lider ve öncü kuruluşu olmuştur.

 

Devamını oku: Abalıoğlu Yem
 

Türkiye'nin ilk gazı Milangaz bundan 45 yıl önce tüketicilerine merhaba dedi. Geçen zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 28 dolum tesisi, 10000'i aşkın ana ve tali bayi ile Demirören kalitesini halkımıza ulaştırmaya devam etti.

Devamını oku: Milan Gaz
 

 

Bağfaş

Günümüzde tarımsal üretimin vazgeçilmez girdilerinin en önemlisi kimyasal gübredir. Topraktan yüksek kalite ve yüksek miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması oldukça önemlidir. Diğer koşulların aynı kalması durumunda sadece doğru cins ve miktarda kaliteli kimyasal gübre kullanımı ile %50'nin üzerinde verim artışının sağlanması mümkündür.

Devamını oku: Bağfaş
 

 

İGSAŞ, üretim, tedarik ve satış politikaları yanında; müşteri şikâyetlerini asgari seviyede tutan, performansı ile gübre sektöründe liderliği hedefleyen başarılı bir kuruluştur. İGSAŞ, amonyak, üre gübresi ve kompoze gübreleri, ulusal ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretmeyi, muhtelif cins kimyevi gübreleri de aynı prensipler dahilinde ithal etmeyi, kaliteden taviz vermeden uygun pazar koşullarıyla müşterinin

Devamını oku: İgsaş
 

 İstasyonlarımızda akaryakıt ihtiyacının ötesinde müşterilerimizin tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak.

Bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Müşteri odaklı olmak

Faaliyet alanında lider konuma erişmek

Devamını oku: Moil
 

Tekfen Tarımsal Sanayi Grubunun temelleri Tekfen Holding’in tarımda önemli bir girdi olan kimyevi gübre üretmek amacıyla Ceyhan'da 1974 yılında kurup 1981 yılında üretime başladığı Toros Gübre’nin faaliyete geçmesiyle atılmıştır. Bugün Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in dört temel faaliyetlerinden birisini oluşturmaktadır.

Devamını oku: Toros
 

 

1935’TEN YARINA…

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Kelebek Mobilya, ilk yerli uçağın kanatları için kontrplak üretmek üzere, 1935 yılında İstanbul Haliç’te faaliyetlerine başladı. Bu yıl 80. kuruluş yıldönümünü kutlayan Kelebek Mobilya, bugün Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda,

Devamını oku: Kelebek Mobilya
 

 

Tarihçemiz;

1989 yılında kurulan firmamız,dürüst,kaliteli ve ‘Müsteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle bugün 400 çalışanıyla, 45.000 m2 lik kapalı alanda ‘Kanepe, Çekyat, Koltuk Takımı, Oturma grubu, Yatak, Baza, Başlık ve Ev Tekstili ve Modüler Mobilya’ Üretim Entegre Tesisi haline gelen ERGÜL MOBİLYA, 1992 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla,kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağı ve birçok ülkeye ihracat yaparak siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Devamını oku: Ergül Mobilya
 

KURUMSAL

1982 yılında Yozgat’ta kurulan şirketimiz zahirecilik ve hayvancılık, gübre, akaryakıt ve LPG, mobilya, beyaz eşya sektöründe hizmet vermektedir. Mevcut tesisimiz 2000 m2 ‘ lik bir alanda kurulmuş, konusunda uzmanlaşmış güler yüzlü kadromuzla hızlı, güvenilir, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile görev yapmaktadır.

İLETİŞİM

Ağah Efendi Mah. Ankara Bulvarı Buğday Pazarı Girişi Sorgun/YOZGAT

0 354 415 94 44

0 354 415 94 43

0 354 415 92 74